Fidget Spinner – Limitovaná edície

Vysoko návykový a rýchlo šíriaci sa letný hit dorazil aj na naše internetové obchody…a to hneď v tej najviac exkluzívnej forme ! Taktiež s poštovným zadarmo.

Kapitán Amerika (Kúpiť)

Fidget spinner v limitovanej edícii inšpirovanej štítom superhrdinu Kapitán Amerika. Tento štýlový fidget spinner vyrobený z ocele má veľmi kvalitné ložisko ktoré sa len tak ľahko nepoškodí. Fidget spinner sa pohodlne drží a ako aj ostatné verzie dokáže zabaviť na dlhý čas. Taktiež slúži ako vynikajúci odbúravač stresu.

2017-New-Mini-Fidget-Toy-Hand-Spinner-Metal-Finger-Stress-Spinner-Marvel-Comics-The-Avengers-Captain

 

Ufo SPINNER (Kúpiť)

Velice atraktívny odbúravač stresu v limitovanej edícii. Ocelový fidget spinner ktorý pri otáčaní vytvorí zaujímavé teleso. Vďaka šedému sfarbeniu pôsobí naozaj ako neidentifikovateľný lietajúci predmet teda v skratke UFO. Taktiež ako pri ostatných je použité veľmi kvalitné ložisko.

5-Colors-EDC-Fidget-Spinner-UFO-Tri-spinner-Zinc-Hand-Spinner-Aluminum-Alloy-Fidget-Toy-Anxiety

Keramický Fidget Spinner (Kúpiť)

Fidget spinner ktorý je naozaj neobyčajný. Je to zapríčinené tým že bol spinner doslova a do písmena upečený. Jeho konštrukciu teda tvorí keramické vlákno ktoré mu dodáva prívlastok neobyčajný a vďaka tomu sa ocitol v našej trojici limitovanej edície.

Creative-Ceramic-Tri-Spinner-Fidget-Toy-EDC-Hand-Spinner-for-Autism-and-ADHD-Stress-Relieve-Toy

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií | Zatvoriť