Hliníkové bumpre

Elegantné a odolné kryty

Dodanie zadarmo

V rámci Slovenskej republiky

Štýlové hodinky

U nás za bezkonkurenčné ceny

NAJNOVŠÍ TOVAR

Najnovšie články

Elegantné doplnky za najlepšie ceny

Na luxur.sk nájdete tie najkvalitnejšie bumpre, či obaly na iphone rôznych typov a farieb. V ponuke držíme iba skutočnú prvú triedu, zameriavame sa najmä na hliníkové a kožené obaly. Ponúkame však aj kryty vyrobené z tvrdeného plastu, ktoré sú esteticky zladené a chránia telefón pri páde. V ponuke nájdete aj dizajnové hliníkové bumpre na iPhone, elegantné kožené knižky a kopec ďalších originálnych obalov.

Na dizajn a moderné trendy dbáme aj pri ponuke hodiniek. Nudné klasické modely u nás nehľadajte. Snažíme sa mať v ponuke najmä luxusné a netradičné hodinky. Nájdete u nás pánske elegantné hodinky, dámske hodinky s kryštálmi a originálnym vzorom aj univerzálne športové hodinky pre aktívnych mužov či ženy. Náramkových hodiniek máme v ponuke skutočne veľa a ak hľadáte to čo konkurencia nemá, ste na správnej adrese.
Vieme, že pri elegancii záleží na detailoch. Preto v luxur.sk nájdete tiež široký sortiment kožených peňaženiek, dokladoviek, spôn na bankovky a iných praktických vecičiek, ktoré chránia vaše financie. Určite pritom dbajte na to, aby ste ich správne zladili so šperkami. Aj tie máme v ponuke. Vyberiete si z luxusných náramkov, alebo si doplňte svoju zbierku NFC prsteňom, ktorý dokáže komunikovať s vašim smartfónom.
Na svoje si u nás prídete aj ak hľadáte netradičné darčeky, či už pre seba, alebo pre tých na kom vám záleží. Pozrite si kategórie gadgetov pre domácnosť aj do kancelárie a ručíme vám za to, že v nich objavíte veci z ktorých budete nadšení.
Všetky produkty, ktoré u nás vidíte sú starostlivo vybrané, preverené a kvalitné. Doprajte si luxus a eleganciu z www.luxur.sk.